Кошик
347 відгуків
+380505429594
+380505429594
+380683335517
+380632181318
Интернет-магазин ТЕХГАРАНТ

З чого зроблені садові гойдалки

З чого зроблені садові гойдалки
Будь дачну ділянку придбає особливу ноту затишку і комфорту завдяки встановленню на ньому гойдалок, так улюблені нами з дитинства.

14.04.17

В даний час асортимент даного товару в магазинах дозволяє вибрати підходящий варіант згідно з критеріями стилю, уподобань, фінансових можливостей покупця.

При виборі садових гойдалок потрібно звернути увагу на матеріал, з якого вони виготовлені: пластмаса, метал, дерево або їх комбінація.

* Пластмасові гойдалки являють собою композицію сталевого каркаса з пластиковою спинкою і сидінням. Вони легко впишуться в будь-який інтер'єр, що пояснюється величезною різноманітністю забарвлень. Цей вид товару характеризується економічністю, легким вагою, нескладної складанням. При покупці потрібно уточнити у продавця выдерживаемую навантаження, зазначену в паспорті виробу, т. к. пластмасові зразки мають обмеження по вазі. Крім того, внаслідок крихкості пластику термін служби таких гойдалок недостатньо тривалий.

* Металеві гойдалки складаються з сталевого каркаса, обробленого спеціальним складом, що запобігає утворенню іржі. Сидіння також виконано з металу, але для полегшення ваги виконується перфорація. Деякі виробники застосовують для виготовлення сидінь оцинковану сітку. Садові гойдалки такого типу є більш міцними (допустима вага до 300 кг) і довговічними. Легкість догляду і складання також слід віднести до переваг даних моделей. Недоліком гойдалок є властивість металу нагріватися під променями сонця, що в період спеки не дуже комфортно. Стандартні моделі найчастіше пофарбовані у непомітні кольори темних відтінків (зелений, бордовий, синій), що можна компенсувати за рахунок барвистих накидок.

* Комбіновані гойдалки включають в себе композицію з металевої рами і дивани з дерев'яного масиву, що зовні нагадує затишну паркову лавку, навевающую ностальгію. Найчастіше це двомісні моделі, які мають обмеження по вазі – до 200 кг. Для зменшення жорсткості сидінь і додання потрібного стилю зазвичай використовують спеціальні подушки. Термін служби таких гойдалок можна продовжити, доглядаючи за деревом, обробляючи його спеціальними складами. До недоліків комбінованих гойдалок відноситься і відсутність можливості розбору конструкції.

* Дерев'яні гойдалки - це самий екологічний варіант, що займає особливе місце серед всіх інших моделей. Цінова політика і дизайнерські рішення можуть бути найрізноманітнішими. Гойдалки з дерева можна зробити своїми руками, що дозволить заощадити бюджет і проявити оригінальність. З іншого боку, елітні моделі з дерева досить дорогі, але вони як і раніше не виходять за рамки самого топового сегмента споживчого ринку. Для збільшення терміну служби такого виду гойдалок необхідний особливий догляд за дерев'яними компонентами.

Інші статті